04
Jun

Norwegian Latvian Business Forum 2018

"First Design Studio" team were delighted to take part in "Norwegian-Latvian Business Forum". The main guests of this event were Their Royal Highnesses Haakon, Crown Prince of Norway and Mette-Marit, Crown Princess of Norway.

The event took place on April 23rd in the premises of Radisson Blu Hotel. More than 300 participants from the Baltic States and Norway attended this forum, sharing with their experiences, challenges, opportunities and future prospects.

17
Jul

“First Design Studio” alustab koostööd Rootsi turul

Balti ettevõtjad on suutnud pakkuda kvaliteetseid teenuseid ja võimalusi, oleme esitanud end Skandinaavia turul. "First Design Studio" laiendab oma silmaringi Rootsi, pakkudes meie loominguline projekteerimise teenused - logo disain ja firmastiili arengut, pakendi disain, plakatid, voldikud, flaierid ja muud disaini arengut.

Pakume Rootsi ettevõtetel muutuda nähtavaks ja edendada oma teenuseid ja tooteid, mille efektiivne kliendikeskset disain, individuaalne pieejau iga projekti ja hoolas publiku analüüsi.
Meie disainerid ja turunduse spetsialiste see on uus väljakutse. Ettevõtte eesmärgiks on saada üheks juhtivaks disaini teenuseid Skandinaavia turul.